iPhone 5s Lock Screen

iPhone 5s Lock Screen 3.90

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

 • App Lock

  App Lock

  Najlepsza aplikacja zamek w grze Store Blokada może zablokować App aplikacji SMS, gier, Kontakt, Galeria, Gmail, poczta, sklep dla dzieci, czat aplikacji, ustawień, połączeń oraz wszelkich aplikacji można wybrać, ochronę prywatności.

  Polski

  Download

Blokada rodem z iPhone na Twoim Androidzie!

Pobieranie ProgramuX nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Android > Dostosuj swój telefon > Tapety.Chcesz odblokowywać swój telefon z Androidem tak, jak robi się to na iPhone? Aplikacja iPhone 5s Lock Screen umożliwia właśnie to! Zobacz pełny opis

Zalety

 • Autentyczny efekt odblokowywania jak na iPhone
 • Kilka tapet ekranu blokady do wyboru
 • Zawiera wskaźnik baterii

Wady

 • Brak efektu blokady z iOS 7
 • Blokadę łatwo ominąć

Niezły
6

Pobieranie ProgramuX nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w Android > Dostosuj swój telefon > Tapety.Chcesz odblokowywać swój telefon z Androidem tak, jak robi się to na iPhone? Aplikacja iPhone 5s Lock Screen umożliwia właśnie to!

iPhone 5s Lock Screen sprawia, że zablokowany ekran na Androidzie wygląda i zachowuje się tak, jak na iOS. Mimo, że aplikacja emuluje ekran blokady jedynie z iOS 6.x i starszych, to i tak jest to ciekawy efekt. W aplikacji dostępnych jest wiele tapet, w tym ta oryginalnie dostarczana z iOS 6.

Jedyną wadą tej blokady jest to, że można ją obejść przesuwając ikonę aparatu w górę.